این سایت در زمینه آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین و حضوری فعالیت می کند    02166553711

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با ظهور اینترنت و پیشرفت تکلونوژی برخی از افراد به فکر اموزش زبان انگلیسی انلاین افتاداند و شروع به اموزش زبان به صورت انلاین و در بستر اینترنت کرداند. در این مقاله برخی از مزایا و معایب این روش را برای شما شرح میدهیم و یک راهنمای کامل برای شروع یادگیری زبان انگلیسی انلاین به شما ارائه میدهیم همچنین برخی از بهترین وب سایت ها و نرم افزارهای پیشتاز در حوزه اموزش انلاین زبان انگلیسی را به شما معرفی میکنیم. در ادامه همراه ما باشید…

کلاس انلاین زبان انگلیسی

چگونه اموزش انلاین زبان انگلیسی را شروع کنیم؟

اینترنت یکی از ابزرهایی است که هم میتوانید از ان به عنوان ابزاری برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت خود استفاده کنید هم این که میتوانید با استفاده از اینترنت کارهای غیرقانونی انجام دهید و هم میتوانید از اینترنت به عنوان ابزاری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

همان اینترنتی که برای برخی افراد مایه ناراحتی و به وجود امدن نارضایتی است میتواند به عنوان ابزاری برای اموزش شما مورد استفاده قرار بگیرد اگر به قدرت های این ابزار اشنا نیستید بد نیست پاراگراف بعدی را هم بخوانید.

اکثر محتوای اینترنت به زبان انگلیسی نوشته شده اند و زبان انگلیسی یکی از رایج ترین زبان های در فضای مجازی است و بسیاری از کاربران از زبان انگلیسی در شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده میکنند و بد نیست بدانید که ۷۰ کشور در دنیا از زبان انگلیسی استفاده میکنند پس با یادگیری زبان انگلیسی شما میتوانید با مردم ۷۰ کشور دنیا ارتباط برقرار کنید و به هر محتوایی در سطح اینترنت دستیابی پیدا کنید.

شما میتوانید با استفاده از اینترنت به اسانی و بدون دردسر زبان انگلیسی را فرا بگیرید. برای اموزش انلاین زبان انگلیسی شما راهکارهای مختلفی دارید، مثلا میتوانید از:

  1. سایت ها
  2. نرم افزارها
  3. فیلم ها و اهنگ ها
  4. چت روم ها
  5. کلاس های انلاین
  6. سرویس های انلاین
  7. و…

برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید، اما بهتر است در اولین قدمتان هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید و اگر نمیتوانید برای خود برنامه ای برای یادگیری انلاین زبان انگلیسی تهیه کنید بهتر است با یک معلم زبان انگلیسی مشورت کنید و از او کمک بخواهید.

 

زبان انگلسی انلاین

آموزش انلاین زبان انگلیسی به چه صورت هایی ممکن است؟

روش های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت انلاین وجود دارد که در ادامه برخی از این روش ها را توضیح داده ایم.

یادگیری با استفاده از نرم افزارها و سایت های اموزش انلاین زبان نگلیسی

یکی از روش های یادگیری انلاین زبان انگلیسی استفاده از سایت ها و نرم افزار های اموزشی زبان انگلیسی است. این سایت ها و نرم افزارها دارای خدمات مختلفی هستند و به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک زیادی میکنند اما باید به این نکته هم توجه کنید که اکثر این سایت ها و نرم افزارها رایگان نیستند و در قبال استفاده از انها باید پول پرداخت کنید.

یادگیری با استفاده از سرویس ها و کلاس های اموزش انلاین زبان انگلیسی

برخی از افراد در سطح اینترنت اقدام به راه اندازی کلاس های مجازی اموزش زبان انگلیسی کرده اند. در این روش یک معلم زبان دارید و از طریق اینترنت با این معلم ارتباط برقرار میکنید. این روش هم مانند روش قبلی رایگان نیست و برای شرکت در کلاس های انلاین زبان انگلیسی باید مبالغی را پرداخت کنید.

یادگیری با استفاده از دیگر روش ها

همچنین شما علاوه بر روش هایی که در بالا گفته شده است میتوانید برای یادگیری انلاین زبان انگلیسی از روش های دیگری مثل تماشا کردن فیلم، گوش دادن به موسیقی و چت کردن با افراد انگلیسی زبان در چت روم های اینترنتی هم برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

کلاس انلاین زبان

بهترین سایت های اموزش انلاین زبان انگلیسی

در ادامه لیستی از بهترین سایت های اموزش زبان انگلیسی را برای شما دوستان عزیز اماده کرده ایم و برای هر کدام از توضیحات مختصری نوشته ایم. برخی از ین سایت ها کاملا رایگان هستند و برخی دیگر پولی هستند و برای استفاده از انها باید هزینه بپردازید.

Duolingo

یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین وب سایت ها در جهت اموزش انلاین زبان انگلیسی است. یادگیر با استفاده از این وب سایت از حالت جدی و خشک در امده و بیشتر حالت بازی دارد.

این وب سایت نرم افزار اندرویدی هم دارد. همچنین این وب سایت کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی هم ندارد. البته باید به این نکته هم توجه کرد که با توجه به گزارش های کاربران شبیه ساز صوتی این نرم افزار در زبان انگلیسی عملکرد خوبی دارد اما در دیگر زبان ها از عملکرد خوبی برخوردار نیست.

ادرس وب سایت:

https://www.duolingo.com/

fluentu

در این سایت شما به واسطه نحوه اموزشی اش احساس فعال بودن به شما دست میدهد و مسیر پیشرفت خود را به خوبی احساس میکنید.

در این سایت شما با دنیایی از ویدئوها زبان انگلیسی را به صورت انلاین می اموزید همچنین میتوانید معروف ترین اهنگ های انگلیسی را در این سایت گوش کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

ادرس وب سایت:

http://www.fluentu.com/

 

Open Culture

یکی دیگر از سایت های اموزش زبان انگلیسی است که بیشتر تمرکز خود را بر روی جمع اوری دوره های رایگان گذاشته است و منبعی از بهترین دوره های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی است البته این وب سایت به جز زبان انگلیسی ۴۰ زبان دیگر را هم پشتیبانی میکند و شما میتوانید برای هر زبان دوره های اموزشی زیادی را در این وب سایت پیدا کنید.

ادرس وب سایت:

http://www.openculture.com/

 

ELanguageSchool

اگر شما میخواهید بیشتر بر روی اصول نوشتاری خود تمرکز کنید به شما این سایت را پیشنهاد میدهیم، این سایت یک سایت ۱۵ زبانه رایگان است که بیشتر بر روی اصول نوشتاری تمرکز دارد و همچنین تبلیغات ان هم بسیار کم و اندک است.

ادرس وب سایت:

http://www.elanguageschool.net/

برخی دیگر از این وب سایت ها

وب سایت های بسیار زیادی به جز موارد بالا هستند که به شما زبان انگلیسی را اموزش میدهند در ادامه ادرس برخی از این وب سایت ها برای شما اورده شده است:

آموزش زبان بی بی سی                                                                                             bbc.com/languages  

سرویس آنلاین لایو موکا یا روزیتا استون                                                                               livemocha.com

سرویس آنلاین زبان زندگی                                                                                          livinglanguage.com

 

دوره انلاین زبان انگلیسی

بهترین نرم افزارهای اموزش انلاین زبان انگلیسی

همانند سایت های اموزش انلاین زبان انگلیسی نرم افزارهای زیادی هم برای اموزش انلاین زبان انگلیسی وجود دارند که در ادامه برخی از بهترین نرم افزار های اموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی میکنیم.

نرم افزار اموزشی رزتا استون

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی است که هم نسخه اندروید و هم نسخه ویندوز دارد. تمامی اموزش های این نرم افزار توسط افرادی منتشر میشود که زبان انگلیسی زبان مادرزادیشان است.

این نرم افزار در همه زمینه های خواندن، نوشتن، گرامر و لغات به شما کم میکند. شما میتوانید این نرم افزار را از مارکت ها ایرانی و یا از گوگل استور دانلود کنید.

Hello English

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای اموزش انلاین زبان انگلیسی است که در اپ استور و گوگل استور امتیازات بالایی از طرف کاربران دریافت کرده است.

Learn English Vocabulary – ۶,۰۰۰ Words

یکی از بهترین نرم افزار های یادگیری لغات برای گوشی های اندروید میباشد. این نرم افزار رایکان را هم میتوانید از مارکت های ایرانی یا گوگل استور دانلود کنید.

مزایای اموزش انلاین زبان انگلیسی

یادگیری انلاین زبان انگلیسی دارای ویژگی هایی است که این روش را از سایر روش ها متمایز کرده است برخی از این ویژگی ها در ادامه اورده شده است.

جذاب تر و راحت تر شدن یادگیری

هنگامی که شما روش انلاین را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب میکنید میتوانید از فیلم ها، موسیقی ها، تصاویر و سایر عناصر چند رسانه ای برای یادگیری استفاده کنید.

استفاده از این ابزارها حالت خشک و جدی یادگیری زبان را از بین میبرد و به یادگیری را برای زبان اموزان منعطف تر و اسان تر میکند.

 

اموزش انلاین زبان

صرفه جویی در وقت

بسیار از افراد زمان شرکت در کلاس های ترمیک وموسسه های زبان را ندارند و به فکر کنار گذاشتن یادگیری زبان انگلیسی می افتند اما این موضوع در مورد اموزش انلاین زبان انگلیسی صدق نمیکند و شما میتوانید در هر جایی و فقط با استفاده از تلفن همراهتان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و از وقت های اضافی خود به خوبی استفاده کنید.

خودتان را با سرعت یادگیری خودتان تنظیم کنید

در یادگیری زبان انگلیسی به روش انلاین و با استفاده از اینترنت شما بر خلاف کلاس های زبان مجبور نیستید سرعت یادگیریتان را سرعت یادگیری همکلاسی هایتان تنظیم کنید. در اموزش انلاین زبان انگلیسی اگر شما متوجه موضوعی نشوید میتوانید هر چند بار که دوست دارید ان مبحث را تکرار کنید تا به طور کامل بر روی ان مبحث مسلط شوید.

عدم نیاز به خرید های اضافی

اکثر زبان اموزان بعد از ثبت نام در موسسه های زبان شروع به هزینه های اضافی برای خرید کتاب و دیگر چیزها میکنند و هزینه های اضافی زیادی برای خود به وجود میاورند.

اما شما در هنگام یادگیری زبان انگلیسی به صورت انلاین نیازی به هزینه های اضافی و خرید کتاب ندارید.

اموزش موازی

شما میتوانید همزمان در چندین وب سایت و نرم افزار فعالیت کنید و از اموزش های انها استفاده کنید.

دوره مجازی زبان انگلیسی

معایب اموزش انلاین زبان انگلیسی

نبود کنترل

در کلاس ها و موسسات اموزش زبان معلم بر فعالیت های شما با انجام ازمون و… نظارت دارد و با برسی نتایج این ازمون ها از میزان پیشرفت شما اگاه میشود.

اما در اموزش انلاین زبان انگلیسی کسی نیست که بر فعالیت های شما نظارت داشته باشد و شما خودتان باید فعالیت های خود را برسی کنید و به نتیجه گیری برسید.

مکالمه های کوتاه

در کلاس های درس موسسات زبان انگلیسی بین شما و همکلاس هایتان جملات و عبارت های کوتاه رد و بدل میشود، این کار باعث پیشرفت و تقویت مکالمه شما میشود اما در روش اموزش انلاین زبان انگلیسی شما خودتان باید این جملات را در طول روز تکرار کنید تا مکالمه شما تقویت شود.

نبود انگیزه یا اهرام فشار

در موسسات زبان انگلیسی معلم برای یادگیری زبان انگلیسی به شما فشار وارد میکند و به نوعی حکم یک اهرام فشار را دارد و همچنین در کلاس های اموزش زبان ممکن است بین شما و دیگر زبان اموزان رقابت ایجاد شود و انگیزه شما برای یادگیری دو چندان شود.

اما در روش های اموزش انلاین زبان انگلیسی شما خودتان باید به خودتان فشار وارد کنید تا بتوانید به خوبی برخی از مطالب را فرا بگیرید همچنین در این روش خبری از رقابت و ایجاد انگیزه نیست و شما مانند قبل باید برای خودتان انگیزه ایجاد کنید و با پشتکار زیاد به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

عدم وجود معلم

در کلاس های اموزش زبان همه فعالیت های شما توسط معلم شما برسی میشود و شما میتوانید از تجربه و علم معلم خودتان استفاده کنید و اگر مشکلی داشتید از معلمتان برای برطرف کردن ان مشکل کمک بخواهید.

اما زمانی که شما اموزش انلاین زبان انگلیسی را شروع میکنید شما خودتان معلم زبان خودتان هستید و خودتان باید بر فعالیت خوتان نظارت داشته باشید و مشکلات خودتان را رفع کنید. اما شما در این راه تنها نیستید و میتوانید از افراد متخصص در این رشته هم استفاده کنید و از انها مشورت بگیرید.

دوره انلاین زبان

سخن پایانی

یادگیری زبان انگلیسی یک امر زمان بر و طولانی است اما امروزه روش هایی به وجود امده اند که شما میتوانید با صرف زمان کمتر زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها را یاد بگیرید. این روش ها انواع متنوعی دارند اما یکی از بهترین این روش ها روش اموزش زبان انگلیسی به صورت انلاین است. در این روش شما با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از اینترنت اقدام به اموزش زبان انگلیسی میکنید.

ما هم در این مطلب به چگونگی اموزش انلاین زبان انگلیسی، انواع روش ها، مزایا و معایب اموزش انلاین زبان انگلیسی و معرفی چندتا از بهترین وب سایت ها و نرم افزارهای اموزش زبان پرداختیم.

دریافت رایگان:

کوپن تخفیف 20% شرکت در دوره انلاین گرامر زبان

+

کتاب صوتی و PDF کتاب آموزش لغات 4000Essential English Word 3

برای دانلود کتابچه، ایمیل خود را وارد کنید تا آن را برای شما ارسال کنیم.