جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

شعبه کرج

 آموزش زبان انگلیسی در شعبه کرج

تا به حال فکر کرده اید از یک آموزشگاه زبان چه می خواهید؟ در نهایت مدرس زبان چه چیزی به شما یاد بدهد؟ و هدف شما از آموختن زبان انگلیسی چیست؟ خوب آموزشگاه زبان در کرج تمام تلاش خود را کرده تا با استفاده از متد tlps بهترین کلاس ها را به شما ارائه دهد تا بتواند نقشه راه آینده شما باشد. ناگفته نماند که در این مسیر شما را با بهترین موسسه زبان در کرج آشنا خواهیم کرد.
پس برای آگاهی و انتخاب هوشمندانه خود در بین آموزشگاه های زبان کرج این مقاله را از دست ندهید.

چرا زبان یاد بگیریم؟
در دنیای امروز یادگیری زبان های مختلف و تکنولوژی حرف اول را میزند و پلی به سوی ارتباطات است. کودک نوپایی را تصور کنید که در حال یادگیری زبان است؛ اگر زبان نبود چه می شد؟ چه بلایی سر کودک می آمد؟ چگونه احساسات خود را بیان می کرد؟ پس هر چه عمیق می شویم در میابید زبان به نوبه خود نقش اساسی در زندگی هر انسانی داشته و خواهد داشت. پس آموزشگاه زبان در کرج به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ داده است.

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان در کرج

متد tlps چیست؟
tlps بهترین متد آموزشگاه زبان کرج است که با یادگیری این روش شاهد وجود تکنیک و تاکتیک هایی هستید که در یادگیری سریع زبان به شما کمک خواهد کرد. با استفاده از این راهکار، در کمتر از یکسال زبان انگلیسی را یاد میگیرید و می توانید مانند زبان مادری خود صحبت کنید. با به کارگیری روش tlps فیلم، خبر،موسیقی، روزنامه و مجلات را به راحتی درک کرده و در خواندن و نوشتن انگلیسی دیگر مشکلی نخواهید داشت.
اگر قصد دارید با این روش بیشتر آشنا شوید پس با آموزشگاه زبان در کرج همراه باشید:
بهترین کلاس زبان در کرج در مجموعه ما وجود دارد که در سه مرحله به تدریس زبان انگلیسی می پردازد. این مراحل به شما کمک کرده خیلی سریع تر از آنچه فکر میکنید به اهداف خود در زمینه یادگیری زبان برسید و حتی بعد از آن به شغلی که دوست دارید مشغول به کار شوید.
مرحله اول متد tlps متعلق به مادران و کودکان است:
مادران و پدران جوامع ایرانی باید بدانند بیش از هرچیزی کودکان احتیاج دارند در سنین پایین به یادگیری زبان بپردازند. زیرا در سنین رشد است که ذهن برخی مسائل به ویژه مسائل آموزشی را سریع درک کرده و تا آخر عمر در ذهن دارد. پس پیشنهاد ما این است که در روند یادگیری و درسی فرزند خود نقش داشته باشید و آنها را در این کلاس های آموزشی زبان انگلیسی مخصوص مادران و کودکان tlps ثبت نام کنید.

مرحله دوم روش tlps برای افراد مبتدی:
اگر هنوز موسسه زبان کرج دلخواه خود را پیدا نکرده اید و در سطح مبتدی قرار دارید؛ کلاس tlps مختص افراد تازه کار بهترین انتخاب خواهد بود. در این کلاس خیلی ساده و روان موضوعات ابتدایی زبان آموزش داده شده و به زبان آموز نحوه تلفظ صحیح جملات و کلمات مختلف و هر چیزی در مورد زبان آموزش داده می شود.
اگر فردی مبتدی در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر هستید، با گذراندن این دوره قطعا بیشتر از همیشه به زبان علاقه مند شده و با تمرین و تکرار برای همیشه زبان انگلیسی در ذهنتان باقی می ماند.

مرحله سوم Tlps مختص بزرگسالان یا افراد پیشرفته:
خوب رسیدیم به یکی از دوره های هیجان انگیز tlps که فقط مناسب بزرگسالان است. اگر دوره مقدماتی زبان را گذراندید و به دنبال آموزش زبان در کرج هستید؛ این دوره بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این دوره همانطور که از اسمش پیداست مقداری سخت بوده و برای تمرکز و یادگیری زمان بیشتری را می طلبد.
در کلاس های آموزشگاه زبان در کرج Advanced بیشتر روی آنالیز کلمات و نحوه تلفظ لغات کار خواهد شد. اگر این دوره را با صبر و حوصله پاس کنید؛ به آسانی می توانید مانند یک Native صحبت کنید و در سفرهای خارجی دیگر مشکل زبان نداشته باشید. همچنین پس از آن، قادر خواهید بود برای آزمونهای TOFEL و IELTS اقدام کنید.

بهترین آموزشگاه زبان چگونه است؟
اگر به دنبال آموزشگاه زبان در کرج هستید و می خواهید در بهترین کلاس زبان کرج شرکت کنید، خوب نگران نباشید ما اینجا هستیم تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم. بهترین آموزشگاه باید جدیدترین متدهای روز در زمینه مکالمه، صحبت کردن و نوشتن صحیح را به شما ارائه دهد. هر چه کتاب و روش یادگیری به روزتر باشد مخاطبان بیشتری داشته و مردم سریع تر به آنها اعتماد می کنند.
روش tlps یکی از جدیدترین روش های یادگیری زبان است چندین برابر نمونه های قبلی در یادگیری سریع تاثیر گذاشته و حتی آموزش را آسان تر می کند. اکثر کلاس زبان مناطق کرج سعی دارند از این متد استفاده کنند و محلیان را هر چه بیشتر به یادگیری زبان های مختلف به ویژه انگلیسی تشویق کنند.

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان در کرج

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در کرج

ما کدام دسته از آموزشگاه زبان کرج هستیم؟
ما جزء مشهورترین و بهترین آموزشگاه زبان در کرج هستیم که با آوردن متد جدید tlps، مخاطبان زیادی را جذب کرده و هر روز روی این متد و اضافه کردن تکنیک های آموزشی کار می کنیم. اما چیزی که موسسه ما را منحصر به فرد کرده و در بین مخاطبان جا گرفته، اهمیت خواسته های زبان آموزان برای ماست.
در واقع زبان آموز هر زمانی به مشکلاتی نظیر مدرس، موقعیت مکانی، کتاب و سی دی های آموزشی یا هر اتفاقی دیگر مواجه شد، ما پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات آنان خواهیم بود.

ویژگی کلاس زبان در مناطق کرج
یکی از مهمترین ویژگی کلاس زبان در مناطق کرج این است که هرگز دانش آموز را به حال خود رها نکرده و همچنان در مسیر رشد همراه آنان خواهند بود. در اصل ما سعی داریم با توجه به کاربردی بودن این متد مسیر رشد فرد را ایجاد کرده و او را در سمت یادگیری زبان های مختلف به خصوص زبان انگلیسی هدایت کنیم.
البته در این قسمت نباید از نقش خانواده گذشت و باید وجود آنها را امری جدی در آموزش کودکان و نوجوانان دانست. اگر به دنبال بهترین موسسه زبان کرج هستید که جدیدترین متدهای روز دنیا را به فرزند یا حتی خودتان آموزش می دهد tlps بهترین گزینه خواهد بود.

بهترین موسسه زبان در مناطق کرج کجاست

بهترین موسسه زبان در مناطق کرج کجاست

جامع ترین کلاس مکالمه زبان
در آموزشگاه زبان در کرج ما کلاس های مکلمه هم داریم. اگر می خواهید در مکالمه قوی شوید، سری به کلاس مکالمه زبان در کرج بزنید. اگر به دنبال تقویت مکالمه خود هستید می توانید به این کلاس ها بروید و با چشم خودتان از کیفیت کلاس ها مطمئن شوید.
به طور کلی مکالمه فرایندی آسانتر از گرامر است و خیلی سریع تر می توانید آن را یاد بگیرید. در نتیجه چه در کلاس زبان در فردیس چه کلاس زبان مهرشهر فرقی نمی کند همه به یک اندازه کیفیت داشته و موجب رشد دانشجو می شوند.
فقط قبل از هر مسئله نکات زیر در خصوص انتخاب موسسه زبان در کرج را فراموش نکنید:
۱٫تجربه تدریس مکالمه به کودکان و نوجوانان حتی بزرگسالان را داشته باشند.
۲٫حمایت کودکان و آموزش صحیح به کودکان را به درستی ارائه دهند.
۳٫در آموزش رده سنی کودکان را در نظر بگیرند.
۴٫محیطی آرام و بدون تنش برای زبان آموزان مهیا کنند.

بهترین آموزشگاه زبان در کرج کجاست
بهترین آموزشگاه زبان در کرج کجاست

چگونه بهترین آموزشگاه زبان کرج را پیدا کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان کرج در قدم نخست لازم است، منطقه ای که در آن زندگی می کنید را در نظر بگیرید. آموزشگاه زبان در کرج بسیار زیاد بوده و در هر محله ای می توان یک آموزشگاه پیدا کرد. اگر موسسه زبان خود را اشتباه انتخاب کنید در رفت و آمد دچار مشکل می شوید.
همچنین برای گزینش بهترین موسسه زبان در کرج لازم است متد و روشی که دوست دارید را پرس و جو کنید؛ که موسسه ما با ارائه روش tlps بهترین خدمات دهی در زمینه آموزش زبان انگلیسی را به شما عزیزان ارائه می کند.
کلاس زبان بزرگسالان در کرج نیز یکی از پر رفت و آمدترین جاهای آموزشی است که با توجه به سن و درک شما از مفاهیم انگلیسی، کلاس داده می شود.

مجهزترین کلاس زبان در کرج

مجهزترین کلاس زبان در کرج

۶ راهکار برای تشخیص باکیفیت ترین آموزشگاه زبان
حال در ادامه مطلب ما قصد داریم برای شما چند راهکار جهت تشخیص باکیفیت ترین موسسه و آموزشگاه در کرج را ارائه دهیم. هنگامی که یک آموزشگاه یا موسسه را چه در مهرشهر کرج چه در فردیس کرج انتخاب میکنید؛ باید به نکات ریزی توجه کنید. کیفیت دوره ها از هر چیزی مهمتر است چرا؟ زیرا زمان گرانبهاست و هیچکس دوست ندارد بالای تبلیغات دروغین پول پرداخت کند. پس باید کیفیت تدریس و کتاب های آموزشی را به خوبی شناخته و در مورد آنها تحقیق کنید.

• مطالعات نشان داده هرچه تعداد زبان آموزان کمتر باشد و به صورت نیمه خصوصی برگزار شود، تاثیر بسیار زیادی روی یادگیری آنها داشته با سرعت بالاتری درس را یاد میگیرد. همچنین معلم شما قادر خواهد بود زمان بیشتری را با شما صرف کند و به سوالات شما پاسخ دهد. پیشنهاد ما به آموزشگاه های زبان در کرج این است که حداکثر تعداد بچه ها ۱۳ نفر باشد.
• ترجیحا نزدیک ترین آموزشگاه زبان به خانه یا محل کارتان را انتخاب کنید. این موضوع باعث شده هم سریع تر به کلاس برسید، هم برای رسیدن به آنجا بیش از حد خسته نشوید.
• موسسه زبان فقط نباید بر یاد دادن زبان انگلیسی تمرکز کند. بلکه باید با انجام فعالیت های گوناگون و ارتباطات، فضای دیگری را به بچه ها یاد بدهد. اگر معلم هستید،باید فعالیت های داوطلبانه یا کارآموزی را در بین دانش آموزان رواج دهید و از آنها بازخورد بخواهید.
• هر دانش آموز یک دلیل منحصر به فردی برای یادگیری زبان انگلیسی دارد. پس باید یک آموزشگاهی را انتخاب کنید که باتوجه به نیازهای شما برنامه های مختلفی را ارائه می دهد. از خود بپرسید آیا شما انگلیسی را برای سرگرمی و مسافرت یا برای اهداف حرفه ای یاد می گیرید؟ یا می خواهید در آینده معلم زبان شوید؟ پس از همان ابتدا قصد و غرض خود را از یادگیری زبان بدانید. حتما اطمینان حاصل کنید موسسه ای که انتخاب کرده اید، برنامه های باکیفیت و متنوعی دارد، زیرا ممکن است در طول تحصیلتان به دوره های دیگر نیز علاقه مند شوید.
• یک مدرسه را انتخاب کنید که تمام وقت و ساعات مطالعه منظم را ارائه می دهد.
• یادگیری یک زبان جدید فرایند سخت و نیازمند پشتکار است. اگر جدی هستید و قصد خواندن زبان را دارید باید در مورد آن مصمم بوده و سالها دنبال آن باشید. یکی از مهمترین دلایل پیشرفت در هر نوع زبانی، این است که هر روز با آن درگیر باشید یا در هفته چند روز را به انتخاب خودتان به رفتن کلاس اختصاص دهید. به طور معمول روزی یک ساعت و نیم تا ۲ ساعت برای زبان کافی است یا اگر کارمند هستید یا مدرسه می روید می توانید تعداد روزها را دو تا سه روز در هفته در نظر بگیرید. فراموش نکنید با رفتن به کلاس فقط یک بار در هفته نمیتوانید یک زبان را یاد بگیرید و سریع از یاد خواهید برد.

معرفی آموزشگاه خوب در کرج
معرفی آموزشگاه خوب در کرج
سخن پایانی ما با شما زبان آموزان عزیز
به طور کلی لازم است بدانید وقت شما وقت ما و سرمایه شما سرمایه ماست. این آموزشگاه زبان در کرج با تمام سختی و دشواری ها محیطی جالب و هیجان انگیزی جهت یادگیری و تعامل شما ایجاد شده و تمام قصد ما به عنوان یک موسسه این است که اطمینان حاصل کنیم، زمان و پولی که در مطالعات انگلیسی سرمایه گذاری می کنید، بهترین نتایج ممکن را به شما عرضه کند.
نتایجی که شما دریافت می کنید باعث افتخار و خشنودی ما است و این خوشحالی را همیشه با ما شریک شوید.
در خصوص تمام موارد ذکر شد اگر انتقاد و پیشنهادی دارید با ما درمیان بگذارید و اجازه دهید هر روز با نظرات شما این مجموعه در حال پیشرفت باشد.

 

 

مخاطب کلاس : دانش آموز, دانشجو, کار آفرینان, مهندسین, دکتری, خانم خانه دار, مدیران, مشاغلی که با خارجی ها سر و کار دارند

شروع کلاسها در ابتدای هر ماه

روزهای تشکیل کلاس ها : همه روزه

ساعت کلاس ها از ۹ صبح الی ۸ شب

زمان برگزاری هر کلاس: دو روز در هفته

مدت هر ترم : یک ماه

مدت کل دوره : یکسال شامل شش ماه مقدماتی و شش ماه پیشرفته

هزینه ثبت نام : ۱۵۰هزار تومان برای هر ماه

ظرفیت هر کلاس: ۱۲ نفر

کتاب دوره مقدماتی : کتاب TLPS Primary شامل کتاب درس, گرامر و نکات مکالمه و کتاب شنیداری تالیف استاد خوشه چین

کتاب دوره پیشرفته : کتاب TLPS Advanceشامل کتاب درس و کتاب شنیداری تالیف استاد خوشه چین

مدرس دوره : استاد خوشه چین

موسس آموزشگاه های TLPS

مبتکر آموزش زبان به روش TLPS

ده سال سابقه تدریس زبان

مترجم بین المللی

تالیف کتب زبان در زمینه مکالمه, گرامر, کودکان و آزمون های بین المللی

آموزش زبان در شعبه تهران

مکان آموزشگاه: کرج- چهاراه طالقانی

نقشه مکان کلاس ها در کرج