جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

همکاری با ما

 

از اینکه می خواهید با ما همکار شوید خوشحالیم

فروش فایل به چه صورت است؟

در صورتی که فایل قابل فروش دارید که جهت آموزش زبان استفاده می شود می توانید آنرا جهت فروش در سایت سون زبان قرار بدهید؛ که دراین صورت  پنجاه درصد سهم شما و پنجاه درصد سهم سایت می باشد. بعد از رسیدن به مبلغ صد هزار تومان می توانید درخواست تسویه حساب بدهید.

فایل باید دارای چه شرایطی باشد؟

فایل می تواند یک کتاب pdf ، فیلم یا صوت ام پی تری باشد. پس از تایید مشاورین  سایت در فروشگاه قرار می گیرد. فایل صوتی و تصویری باید شامل متن کلمه به کلمه همراه با معنی لغات باشد که در یک فایل ورد ضمیمه گردد.

آیا برنامه آموزش زبان به عنوان فایل پذیرفته می شود؟

بله، برنامه های ویندوزی و اندرویدی می توانند به عنوان محصول معرفی شوند ولی باید حق کپی رایت رعایت شود.

 همکاری در فروش چگونه است؟

شما در بخش همکاری در روش  سون زبان عضو می شوید و مقالات، کلاسها ومحصولات ما را در صفحات رسانه های اجتماعی، اینستاگرام و یا وب سایت خودتان تبلیغ می کنید، هر زمان که بازدید کننده از طرف شما در سایت ما خرید کرد، در صدی از سود بشما تعلق می گیرد.

سایت سون زبان چگونه متوجه می شود که بازدید کننده از سمت ما بوده؟

ما یک لینک مخصوص بشما می دهیم، زمانیکه از سمت شما به سایت ما وارد شوند سیستم سون زبان متوجه شده و تمام خرید هاییکه صورت بگیرد را ذخیره می کند.

برای همکاری در فروش چگونه باید اقدام کنم؟

ابتدا در بخش همکاری در فروش عضو شوید، در صورت تایید ایمیلی به شما ارسال می شود و جزئیات بیشتر به شما توضیح داده می شود و می توانید کار را شروع کنید.

همکاری در فروش کتابهای آموزش زبان انگلیسی و پکیج های آموزش زبان انگلیسی چگونه است؟

ناشران و نویسنده گان می توانند با قرار دادن محصولات خود در سایت سون زبان آنرا بفروش برسانند. ابتدا محصول را به دفتر سون سایت آورده و در صورت تایید مشاورین، محصول در سایت قرار می گیرد و با توافق طرفین درصدی از سود به سون سایت تعلق می گیرد.

نحوه تسویه حساب سون سایت با همکاران چگونه است؟

هر زمان که موجودی همکار به صد هزار تومان برسد می تواند با سایت تسویه حساب کند.

همکاری در جذب دانشجو جهت کلاسهای زبان انگلیسی به چه صورت است؟

در صورتی که  تعدادی دانشجو به سون سایت معرفی کنید و قرارداد تشکیل کلاس بسته شود، درصدی از قرارداد به شما تعلق می گیرد. محل تشکیل کلاسها زبان می تواند در دفتر سون سایت یا سازمان شما باشد.

تیم سون زبان