جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

اینترچنج ۳, Interchange 3

interchange-3

نقد و بررسی :

مجموعه Interchange که توسط استاد برجسته زبان پرفسور جک سی ریچارد (Professor Jack C. Richards) نوشته شده است، یکی از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی در چهار سطح می باشد که میلیون ها زبان آموز در سراسر جهان از آن استفاده می نمایند و همچنین در بسیاری از موسسات آموزش زبان انگلیسی داخل کشور نیز تدریس می شود. به تازگی ویرایش چهارم این مجموعه منتشر و عرضه شده است. از ويژگي هاي اين مجموعه برنامه درسي منظم برای تمامی مهارت های زبان (خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیدن) و همچنین آموزش دستور زبان، لغات و تلفظ زبان انگلیسی است.

محتویات این محصول عبارت است از:

– کتاب دانش آموز

– کتاب تمرین

– دو عدد دیسک MP3-CD و Self Study DVD-ROM

توضیحات

سطح این مجموعه از مبتدی تا متوسط می باشد. هر سطح از این مجموعه بین ۷۰ تا ۱۲۰ ساعت آموزش دارد که به آموزش ، زبان انگلیسی برای زندگی روزمره، مدرسه، کار، اوقات فراغت و تفریح و … می پردازد. آموزش زبان محاوره، گرامر، گوش دادن و خواندن در این کتاب با نظم خاصی آمده است. این مجموعه محبوب ترین و موفق ترین متود آموزشی بزرگسالان و نوجوانان درجهان است.

مجموعه ۴ کتاب Interchange یعنی کتاب اینترچنج Interchange intro & Interchange 1 & Interchange 2 & Interchange 3
یکی از بهترین ، کارمدترین و شناخته ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی در سراسر دنیا می باشد و تقریبا برای تدرس در تمام موسسات آموزش زبان در دنیا استفاده می شود .
ویرایش سوم این کتاب در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ توسط استاد برجسته زبان Professor Jack C. Richards پرفسور جک سی ریچارد نوشته شده است.

کتاب های اینترچنج Interchange از معروف ترین کتاب های دوره آموزش زبان انگلیسی هستند و در بسیاری از موسسات آموزشی در ایران نیز تدریس می شوند. این کتاب نوشته جک سی ریچاردز Jack C.Richards و چاپ موسسه معتبر کمبریج است. در ویرایش چهارم با حفظ ساختار کلی کتاب، این مجموعه بهبود داده شده و در قسمت هایی از آن بازبینی شده است. در این دوره آموزش انگلیسی سعی شده تا از آخرین روش های آموزش زبان انگلیسی استفاده شود. فلسفه کتابهای اینترچنچ استفاده از ارتباطات انگلیسی معنی دار برای آموزش انگلیسی در عمل است.

کتاب زبان اینترچنج ۳

ویژگی ها
عنوان کتاب به انگلیسی: Interchange 3 4th Edition – SB.WB.CD
عنوان کتاب به فارسی: ویرایش چهارم کتاب اینترچنج – سطح ۳
نویسنده: Jack C.Richard
ناشر: کمبریج
ویرایش: چهارم
قطع (اندازه): رحلی ۲۸cmx21cm
تعداد صفحات: کتاب دانش آموزش ۱۵۲ صفحه – کتاب تمرین ۹۶ صفحه
نوع جلد: شومیز (نرم)
نوع کاغذ : دانش آموزش گلاسه – تمرین تحریر
لهجه : امریکن
CD و DVD همراه: دو عدد دیسک شامل (MP3 CD- Self Study DVD)
کتاب کار: دارد

1 دیدگاه برای اینترچنج ۳, Interchange 3

  1. yashar

    :

    کتاب مفیدی بود

دیدگاه خود را بنویسید
You have to agree to the comment policy.