جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

دوره های ترمیک زبان انگلیسی (حضوری)

دوره های ترمیک زبان

نقد و بررسی :

تومان 370,000

توضیحات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا IELTS فقط در یک سال با دکتر خوشه چین مبتکر متد tlps تضمینی

مجموعا دو دوره مقدماتی و پیشرفته، هر دوره ۶ ماه زمان نیاز دارد. هر دوره شامل ۶ ترم یک ماهه می باشد که در هر ماه ۱۰ جلسه یک و نیم ساعته برگزار می شود.

تسلط در ۴ مهارت زبان، Listening, Speaking, Writing, Readingصدر در صد تضمینی با قرارداد
در پایان شما
براحتی صحبت می کنید
فیلم و خبر رو درک می کنید
براحتی روزنامه یا کتاب می خوانید و درک می کنید
و براحتی مقاله می نویسید

 

۶ ساعت اول شامل ۴ جلسه ۱٫۵ ساعت برای آشنایی با روش استاد رایگان می باشد. در این مدت درس داده می شود و به هیچ عنوان تبلیغات نیست.

 

زمان برگزاری کلاسها بصورت هفته ای یک روز، دو جلسه ۱٫۵ ساعته در صبح یا بعد از ظهر می باشد.

کلاس هایی که ظرفیت ثبت نام دارند: 

صبح ها: ( ۹ و ۱۲ ) : شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه 

عصر ها : (۱۴:۳۰ و ۱۷:۳۰) : دوشنبه، پنج شنبه

توجه: هر کلاس در یک روز هفته برگزار می شود ولی سانس های مختلف برای ثبت نام وجود دارد.

 

اگر هنوز برای شرکت کردن سوالی داری، با تلفن زیر تماس بگیرید

تلفن پشتیبانی:

۰۲۱۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

 

محل کلاس ها ۱: تهران، میدان صادقیه، فلکه اول صادقیه

محل کلاس ها ۲: کرج، چهارراه طالقانی ، ابتدای بلوار ماهان، آموزشگاه زبان

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به صورت غیرحضوری و صد در صد تضمینی؛ از پایه تا آیلتس (IELTS) را با دکتر خوشه چین؛ مبتکر متد تی ال پی اس (tlps) تجربه کنید. دوره های ترمیک زبان انگلیسی در موسسه تی پی ال اس ،فقط در مدت یک سال و مجموعا در ۲۴۰ ساعت کلاس برگزار خواهد شد و در پایان، شما به صورت موفقیت آمیز و بی نظیری، به مهارت reading، مهارت writing، مهارتlistening، مهارت speaking، دست پیدا خواهید کرد؛ به گونه ای که به راحتی می توانید: صحبت کنید؛ اخبار و فیلم های مختلف را بدون زیرنویس ببینید؛ روزنامه یا کتاب بخوانید و حتی مقاله بنویسید. نکته مهم اینکه، ۶ ساعت اولیه آموزش، شامل ۴ جلسه ۱:۳۰ بوده و این ۶ ساعت، برای آشنایی با روش آموزش زبان انگلیسی استاد، کاملا رایگان خواهد بود و تدریس حرفه ای و کاربردی انجام شده و به هیچ عنوان، در این ۴ جلسه، آموزش جنبه تبلیغاتی نخواهد داشت!

آموزش زبان انگلیسی

متد تی ال پی اس (tlps) چیست؟
متد تی ال پی اس (tlps) مجموعه ای از اصول و قواعدی است که شخص با یادگیری، تکرار، تمرین و تسلط به آنها در کمتر از یک سال، بتواند زبان انگلیسی را بیاموزد. آموزش زبان انگلیسی با استفاده از این متد، باعث می شود شخص زبان آموز، درست مانند یک انگلیسی زبان، به راحتی صحبت کند؛ فیلم و خبر را درک کند؛ روزنامه ها و کتاب های انگلیسی را بخواند؛ و به خوبی با افراد در سرتا سر جهان ارتباط برقرار کند.

مزایای آموزش زبان انگلیسی به صورت غیر حضوری
• کاهش هزینه ها:
آموزش آنلاین زبان انگلیسی، بسیار کم هزینه تر از کلاس‌های حضوری می‌باشد! زمانی که هزینه‌ پرداختی زبان‌آموزان موسسه تی ال پی اس را با زبان‌آموزان آموزشگاه ‌ها مقایسه کنید متوجه این تفاوت خواهید شد.
• راحتی در کلاس آموزش زبان انگلیسی:
شرکت در کلاس های حضوری چندین ساعته آموزش زبان انگلیسی و نشستن بر روی صندلی‌های خسته کننده را فراموش کنید. با آموزش آنلاین زبان انگلیسی، شما دیگر از محدودیت و سختی هایی که در کلاس های حضوری دارید نجات می یابید!

راحتی در کلاس آموزش زبان انگلیسی

• عدم وابستگی به مکان و زمان:
عدم وابستگی این نوع از آموزش به مکان و زمان خاصی، باعث می شود که در هر زمان و هر ساعتی بتوانید از آن استفاده کرده و به یادگیری بپردازید.
• استفاده از چندین وب سایت برای آموزش:
این مزیت را باید با دقت به کار گیرید. مثلا ممکن است یک وب سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی، روی لغات تمرکز داشته و وب سایت دیگر، با قدرت، به قواعد و گرامر زبان پرداخته باشد. با شناخت این نقاط ضعف و قوت می توانید از چند وب سایت به صورت موازی برخوردار شده و تمامی مهارتهای لازم برای یادگیری زبان انگلیسی را کسب کنید.
• امکان بی نهایت بار مرور کردن مطالب:
در این روش از آموزش زبان انگلیسی، می توانید بارها و بارها یک عنوان درسی را مرور کرده و در صورتی که هنوز تسلط کافی بر آن پیدا نکرده اید، مجددا مطالب را مطالعه کنید.
• شما هر آنچه که می خواهید را یاد می‌گیرید:
از مزایای های مهم آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، دسترسی نامحدود به دوره ‌های متنوع آموزشی است. مکان شما مهم نیست و شما می‌توانید به راحتی، بهترین کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی را پیدا کرده و در آن شرکت کنید.

بهترین موسسه زبان غرب تهران

آموزش زبان انگلیسی به صورت غیرحضوری در موسسه تی پی ال اس
چگونه در دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی موسسه تی پی ال اس شرکت کنیم؟
کسانی که قصد دارند در دوره های آموزش زبان انگلیسی با متد تی ال پی اس در موسسه تی پی ال اس شرکت کنند می توانند از قسمت “کلاس آنلاین” در بالای صفحه سمت راست سایت استاد خوشه چین، به نشانی:
https://tlps.ir/
در دوره یکساله آموزش زبان انگلیسی به صورت غیرحضوری با متد تی ال پی اس و یا دوره آموزش گرامر استاد خوشه چین، اقدام به ثبت نام در کلاس های غیر حضوری و آنلاین کنید.

فرصتی رایگان و استثنایی برای آموزش زبان انگلیسی توسط یکی از بهترین اساتید ایران
دکتر خوشه چین، یکی از بهترین مدرسین زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران، فرصتی استثنایی برای سنجش عملکرد خود در اختیار شما قرار می دهد!
اگر هنوز با متد آموزشی دکتر خوشه چین نا آشنایید و برای شرکت در کلاس ها مردد هستید، نگران نباشید!
شما می توانید برای آشنایی بیشتر با کلاس های آموزشی دکتر خوشه چین، در اولین جلسه از دوره آموزش گرامر وبیناری ایشان، به صورت کاملا رایگان، شرکت کنید تا به طور کامل، با نحوه تدریس و روش آموزشی استاد، آشنا شوید و در صورت رضایت از نحوه تدریس، در دوره کامل ثبت نام کرده و به صورت آنلاین و غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی را آغاز کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران

کلاس های آموزشی در چه زمانی آغاز می شوند؟
کلاس های آموزشی موسسه، در اول هر ماه آغاز شده و دو روز در هفته کلاس های غیر حضوری با سیستم آموزشی تی ال پی اس برگزار می شود.
دوره های آموزشی موسسه تی ال پی اس برای چه افرادی مناسب است؟
این دوره ها برای:
• دانشجویان
• دانش آموزان
• کارآفرینان
• مهندسین
• دکترها
• مدیران
• صاحبان کسب و کار
• زنان خانه دار
• کسانی که قصد مهاجرت از ایران را دارند.
• کسانی که به واسطه شغل خود با افراد انگلیسی زبان در ارتباط هستند؛
و …
خلاصه هر کسی که به نوعی می خواهد در مدت کمی، به سطح بسیار بالایی در زبان انگلیسی برسد، کاملا مناسب است.
نحوه برگزاری کلاس های آموزشی چگونه است؟
دوره های آموزش زبان موسسه تی ال پی اس به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می شود و کسانی که قصد دارند در این دوره ها شرکت کنند نیاز به داشتن اینترنت و یک وسیله ارتباطی مانند: لپتاپ، تلفن همراه، تبلت و… دارند. این کلاس ها در ساعت مشخصی از روز برگزار می شوند و شرکت کنندگان در این ساعت می توانند به صورت آنلاین در کلاس های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند.

بهترین کلاس زبان غرب تهران

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره های ترمیک زبان انگلیسی (حضوری)”
You have to agree to the comment policy.