جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

دوره یکساله آموزش زبان انگلیسی به روش TLPS (وبینار و حضوری)

زبان انگلیسی آنلاین

نقد و بررسی :

تومان 10,800,000

دوره آنلاین زبان انگلیسی روشی جدید است که مزیت های بسیاری بر روش های دیگر دارد. مقدار زیادی از هزینه و زمان برای شما باقی خواهد ماند. دیگر مجبور نیستید زمان های طولانی را صرف حضور در کلاس های ترمیک و حضوری بکنید. با این روش زبان را آنگونه که خود می خواهید یاد خواهید گرفت. با ما همراه باشید، تا تمام آنچه در مورد دوره آنلاین زبان انگلیسی مورد نیاز است را به شما بگوییم.

توضیحات

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی یکی از جدیدترین و بهترین راهها برای یادگیری اصولی زبان انگلیسی است. امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک مزیت که نه یک ضرورت محسوب می شود. اگر به دنبال یادگیری اصولی زبان انگلیسی هستید یکی از راههای پیش روی شما شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. دوره های آنلاین زبان انگلیسی مزیت های خاص خود را دارند. یکی از مشکلات پیش روی همه، در شرکت کردن در کلاس های حضوری، درگیر بودن در تایم کلاس و پر مشغله بودن در ساعت های کلاس است. این معضل توسط دوره های آنلاین حل شده است. زمان برگزاری کلاس شما دست خود شما است. هر زمانی را که وقت آزاد داشته باشید می توانید هندزفری و وب خود را روشن کرده و وارد کلاس های مجازی شوید. همانطور که می دانید امروزه دانشگاهها و مراکز یادگیری مجازی بسیاری وجود دارند. بسیاری افراد نمی توانند برای شرکت در یک دوره ی معتبر که در خارج از کشور یا شهر دیگری برگزار می شود، شرکت کنند. برای همین امکان آموزش آنلاین برای آنها فراهم شده است. به یاد داشته باشید که هدف آموزش، یادگیری است. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی راهی است که هزینه های جانبی، از جمله هزینه ی رفتن، ماندن و دیگر هزینه های اضافی را به جیب شما برمی گرداند.

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

راز یادگیری زبان انگلیسی

شاید پیش خود سوال بپرسید که چگونه بعضی افراد زبان انگلیسی را در مدت کوتاهی یاد می گیرند. حدس شما درست است. یادگیری زبان انگلیسی رازهایی دارد. راههایی وجود دارد که می توان مسیر طولانی و زمان بر یادگیری زبان انگلیسی را برای خود کوتاه و راحت تر کرد. به یاد داشته باشید که این راهها و تکنیک ها، به هیچ وجه از کیفیت یادگیری زبان انگلیسی کم نخواهد کرد. در ادامه چند تکنیک و راز مهم را در یادگیری زبان انگلیسی در دوره آنلاین آموزش زبان را برای شما بیان خواهیم کرد.

 • یکی از رازهای یادگیری زبان انگلیسی، تبدیل کردن آن به عادت روزانه است. بدین معنی که روزانه در فواصل منظم و نامنظم آنچه در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی، برای شما بازگو کرده اند را برای خود مرور کنید. این عادت بسیار در ماندگاری اطلاعات به شما کم می کند.
 • یادگیری زبان انگلیسی را کاربردی کنید. کاربردی کردن زبان انگلیسی به این منظور است که قواعد و اصطلاح های یادگیری شده را در زندگی روزانه خود به کار ببرید. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی مطالب را به شما یاد می دهد اما تمام ماجرا نیست. قطعا کاربردی کردن دانش خود در طول روز به مهارت حرف زدن شما بسیار کمک می کند.
 • برای تقویت مهارت گوش دادن یا همان لیسنینگ، می توانید به طور آنلاین به مباحث و تراک های آموزشی گوش دهید. لازم نیست حتما نت برداری کنید. تنها به آنها گوش بسپارید و سعی کنید نکات کلیدی آنها در یاد شما بماند.
 • از قواعد مهم و پرکاربرد شروع کنید. شاید باور نکنید اما بسیاری از قواعد پیچیده زبان انگلیسی را حتی یکبار هم در  طول عمر خود به کار نخواهید برد. پس از به حافظه سپردن و وقت گذاشتن بر روی تمام مباحث غیر ضروری خودداری کنید. مسئله ای که در این دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به آن توجه شده است. البته اگر تخصص شما در این زمینه است، حتی این نکات را نیز باید بلد باشید.

یادگیری زبان انگلیسی

 

چگونه در دوره آنلاین زبان شرکت کنیم

دوره آنلاین زبان انگلیسی یک فرصت بی نظیر برای تمام کسانی است که در اوج مشغله ها و علاقمندی خود در صدد یادگیری سریع زبان انگلیسی می باشند. برای شرکت کردن در این دوره ها تنها بکارگیری تجهیزاتی همچون کامپیوتر یا لپ تاپ، هندزفری یا هدفون و وب کم است. البته در کنار این ها باید اینترنت پرسرعت و یا خوبی را نیز برای خود فعال کرده باشید.  این دوره ها، ماحصل آنچه است که اساتید و کارشناسان زبان انگلیسی و مهندسان نرم و افزار و آی‌تی است که در دراز مدت به آن دست یافته اند. آنچه در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به آن پرداخته می شود یادگیری اصولی زبان انگلیسی در قالب چهار مهارت کلی آن یعنی حرف زدن، گوش دادن، خواندن و نوشتن است. بسته به نیاز خودتان دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی بر روی یک مهارت خاص تاکید بیشتری خواهد کرد. عمدتا مهارت حرف زدن در راس کار قرار می گیرد. این را نیز باید بدانید که تقویت مهارت گوش دادن در واقع به مهارت حرف زدن کمک های زیادی می کند. در کنار این مهارت خواندن به مهارت نوشتن بسیار کمک می کند. نرم افزارهای به کار برده شده در دوره های آنلاین زبان انگلیسی از پرکاربردترین و آپدیت ترین نرم افزارهای یادگیری است که بازدهی و تاثیرگذاری آن مورد ارزیابی قرار گرفته است. اگر چنانچه وقت کافی برای سپری کردن در کلاس های ترمی و هزینه های گراف دوره های خصوصی را ندارید، شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی یک پیشنهاد فوق العاده برای شما به حساب می آید. البته این روش مزیت هایی نسبت به روش های ذکر شده دارد.

مزیت های شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

 • شرکت کردن در دوره های ترمی و کلاسی بسیار وقت گیر است. در تعطیلات و روزهای نامساعد کلاس ها کنسل می شوند. گاهی تایم شما با تایم کلاس ها همخوانی ندارد. این مشکل را دوره های آنلاین ندارید. شما در خانه ی خود و زمان بندی خود را دارید.
 • این امکان برای شما فراهم شده است که فرصتی مناسب، برای مرور کردن مباحث داشته باشید.
 • بهینه سازی و طراحی فضای این دوره های مجازی در بهترین حالت، تداعی کننده حضور در کلاس واقعی است پس نگران مجازی و خشک بودن کلاس خود نباشید.
 • کسانی که پرمشغله هستید. این نوع از آموزش آنلاین را برای شما بوجود آورده اند.
 • هزینه های گزاف شرکت کردن در دوره های خصوصی و هزینه های رفت و آمد و اقامت در شهر مورد نظر را دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی دیگر ندارید.

تجهیزات دوره آنلاین

همه چیز در مورد دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره های آنلاین، روشی اصولی و جدید است که با پیشرفت علم مهندسی کامپیوتر و آی‌تی ایجاد شده است. فرصتی عالی که می توانید در طول آن زبان انگلیسی را به روش اصولی و درست یاد بگیرید. تعداد نفرات حاضر در کلاس می تواند متغیر باشد. اما اکثرا دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی را به صورت تک نفره در نظر می گیرند. در این صورت ارتباط گیری کاربر و مدرس بیشتر و موثرتر خواهد شد. زمان کلاس ها نیز در اختیار کاربر است و می تواند از رنج ساعات هشت صبح تا ده شب قرار بگیرد. برای شرکت کردن در کلاس های آنلاین، از شما آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد. این آزمون به صورت شفاهی است. چنانچه در هر سطحی از زبان انگلیسی هستید، این دغدغه را نداشته باشید که مجبور هستید از اول شروع به یادگیری کنید. این آزمون سطح شما را مشخص خواهد کرد و شما از آن سطح به یادگیری ادامه خواهید داد. در نهایت نیز از شما تست و آزمون های نهایی گرفته خواهد شد. تمام امتحانات و آزمون ها استاندارد و اصولی هستند. به هیچ وجه در هنگام امتحان امکان اهمال و سستی را نخواهید داشت. پس از طی کردن آزمون ها و کسب نمرات قابل قبول می توانید مدرک خود را آموزشگاه و موسسه آموزش آنلاین دریافت کنید. برای کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند، امکان پست کردن مدرک فراهم شده است.

یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی

این روزها همه به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. اما آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که دلیل آن چیست؟ انگلیسی بعد از چینی دومین زبان زنده دنیاست. زبان علم و تکنولوژی انگلیسی است. یادگیری زبان چینی طرفداران کمی دارد. به علاوه که سخت و زمان بر است. انگلیسی یکی از ساده ترین و آسان ترین دستور زبان ها را دارد. به راحتی می توان آن را یاد گرفت و دانش آن را بدست آورد. در کنار این دستورها و ساختارهای آن شیرین است. بسیار راحت می توانید در گام های اول خود جمله سازی کنید. کلمه ساختن در آن راحت است. با داشتن ریشه ی یک کلمه می توانید، فعل، اسم، صفت، قید آن را بسازید. البته چنانچه این حالات برای آن ریشه ها وجود داشته باشد. پسوندها و پیشوندهای منفی ساز، قید ساز، اسم ساز و صفت ساز را می توانید یاد بگیرید. سپس با تمرین و تکرار به ساخت و تبدیل کردن حالات مختلف آن بپردازید. بعنوان مثال کلمه ی act فعل است و معنای آن “عمل کردن” است. با اضافه کردن پسوند ive که صفت ساز است می توان آن را به active به معنای “فعال”، تبدیل کرد. همچنین با اضافه کردن ly به صفت، کلمه ی actively درست می شود که قید است و معنای “به صورت فعال” دارد. همانطور که دیدید، تنها با دانستن ریشه کلمات می توان حالات دیگر نقش دستوری آنها را با معنی هایشان حدس زد.

انگلیسی را راحت یاد بگیرید

در مورد زبان های دنیا بیشتر بدانید

آیا می دانستید که تعداد ۷۱۱۱ زبان در جهان وجود دارد که برای حرف زدن از آنها استفاده می شود. تعداد بسیار زیادی است. از این میان زبان انگلیسی روز به روز بر قدرت و اقتدارش افزوده می گردد. در میان این تعداد بسیار بالا، زبان هایی وجود دارند که در حالت ریزش هستند. این ریزش و کم شدن تعداد زبان های دنیا تحت تاثیر تغییراتی است که در زندگی جوامع رخ داده است. جالب است بدانید که چهل درصد رقم بالا زبان های در معرض نابودی هستند. زبان هایی که تعداد کمتر از ۱۰۰۰ نفر که به آن زبان حرف می زنند، برایشان باقی مانده است. در حالیکه تعداد ۲۳ زبان از این رقم، توسط نیمی از جمعیت جهان به کار می رود. نزدیک به نیم میلیارد نفر در جهان به زبان انگلیسی حرف می زنند. بعد از چینی که تعداد ۱۱۲۰ میلیون نفر با آن حرف می زنند، در رده دومین زبان زنده دنیا قرار دارد.

انواع روش های یادگیری زبان انگلیسی

 • به صورت خودآموز: برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی می توانید از جزوه ها و کتاب های آموزشی به همراه دیسک ها و اپلیکیشن های خاص بهره ببرید. این نوع از آموزش خوب است اما بسیار به درازا می کشد. باید خودتان معلم خودتان شوید. می توان با این روش کار کرد و انگلیسی را تا حدی یاد گرفت اما هیچ گاه جای خالی آزمون های کلاسی و نکات کاربردی و میانبر های آموزشی در کلاس ها را نمی گیرد. البته این نوع از آموزش را باید حتما در کنار دیگر روش ها داشته باشید.
 • شرکت در کلاس های ترمیک و موسسه های آموزشی: یکی از رایج ترین انواع روشهای یادگیری، کلاس های ترمیک و دوره ای است. آیا هیچ شده در کلاسی شرکت کنید و گاه کنسل باشد، گاه روند آن کند شود، گاه کلا دوره را تعطیل میکنند، گاه از همکلاسی ها و کیفیت کلاس راضی نباشید؟! این ها از مشکلات رایج در کلاس های ترمیک است. گاها طولانی می شوند. شرکت کردن در کلاس و در جو چند نفر قرار گرفتن بر یادگیری تاثیر مثبت دارد اما باید به فکر هزینه و زمان نیز باشید.
 • شرکت در دوره های خصوصی زبان انگلیسی: در کنار دوره های ترمیک، می توانید در دوره های خصوصی نیز شرکت کنید. این دوره همان کلاس ها و روش ترمیک است اما مقداری تخصصی تر بوده و تنها یک نفر در کلاس حضور خواهد داشت و آن هم شما هستید. بسیاری این روش را تضمینی معرفی می کنند. اما برای آن باید هزینه های گزافی را پرداخت کنید.
 • دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی: روشی جدید در یادگیری زبان انگلیسی است که می توانید کلاس های خود را منعطف تر و مناسب تر برای خود انتخاب کنید. در طول این دوره شما هر موقع خواستید به کلاس می پیوندید و یادگیری خود را از سر می گیرید.

دوره آموزش آنلاین

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای چه کسانی؟

 • دانشجویان و اساتیدی که قصد اپلای گرفتن دارند و میخواهند در مدت کوتاهی زبان انگلیسی را یاد بگیرند.
 • علاقه مندان به زبان انگلیسی که امکان شرکت کردن در کلاس های حضوری برای آنها فراهم نمی باشد.
 • شاغلان و کارمندانی که برنامه ی کاری آنها با برنامه ی کلاسی مطابقت ندارد. راه مناسب برای این قشر از جامعه، شرکت کردن در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی است.

چهار نکته مهم در یادگیری زبان انگلیسی

۱-در یادگیری زبان انگلیسی نباید عجله کنید. قطعا یادگیری زبان انگلیسی، زمان بر خواهد بود. گام ها و مراحل مختلف آن باید در زمان خاص خود طی شود. تنها توصیه می کنیم که برای شروع یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید و آن را به دیرتر واگذار نکنید.

۲-با معلم و مدرس خود، به طور منظم و مداوم در ارتباط باشید.

۳-به یاد داشته باشید که زمان یادگیری تنها در هنگام کلاس و نزد مدرس نیست. در زمان های خالی و اوقات فراغت خود می توانید به یادگیری زبان انگلیسی ادامه دهید.

۴-چنانچه هر زبانی را برای یادگیری انتخاب کرده اید، باید آن را بخشی از زندگی خود بکنید. محال است که زبانی را بدون کاربردی کردن آن بتوان به طور عالی گرفت.

دوره آنلاین زبان انگلیسی

یکی از مسائلی که در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی مطرح است، این است که اضطراب و استرس ناشی از حرف زدن و حضور در دیگران برای شما به حداقل می رسد. البته که شما باید قادر باشید در مقابل جمعیتی از مردن به حرف زدن بپردازید، اما مزیت این روش این است که حداقل زمان های کلاس را به خاطر استرس و اضطراب از دست نخواهید داشت.

مقایسه روش آنلاین آموزش زبان انگلیسی و دیگر روش ها

روش آنلاین شاید برای بعضی ها روشی جدید و ناآشنا باشد و سراغ آن نروند اما همین روش، مخاطبان موفقی داشته است و روز به روز بر اهمیت و پاسخگو بودن آن افزوده می شود. مقایسه ای کوتاه و مروری بر این روش و دیگر روش ها را برای شما خواهیم آورد که در روشن شدن موضوع بسیار کمک می کند.

 • دسترسی زبان آموز به مدرس: در کلاس های عادی، تنها در طول دوره ی کلاس و به ندرت در بیرون از کلاس می توانید به مدرس دسترسی داشته باشید اما در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی می توانید در تمام شبانه روز بدون تقریبا هیچ تعطیلی به مدرس خود دسترسی داشته باشید.
 • هزینه های رفت و آمد: برای رفتن به کلاس های حضوری باید هزینه های رفت و آمد آژانس و تاکسی و … را در نظر بگیرید. حال آنکه این هزینه در دوره آنلاین آموزش حذف می شود
 • اتلاف وقت در ترافیک: به احتمال زیاد وقت زیادی را در ترافیک تلف خواهید کرد اما دوره آنلاین برعکس برای ذخیره کردن زمان و بهینه کردن استفاده از زمان می باشد.
 • خستگی ناشی از رفت و آمد در دوره های حضوری وجود دارد اما در دوره های آنلاین نه!
 • در دوره های حضوری شما برای شرکت در کلاس باید از منزل و محل کار خود خارج شوید اما در دوره آنلاین زبان انگلیسی نیازی به ترک موقعیت خود ندارید.

مزیت های دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

 • در تعطیلات و سفرهای خود از کلاس های حضوری جا می مانید اما می توانید در دوره های آنلاین، به سفر بروید و کلاس خود را سر وقت داشته باشید.
 • یکی از مزیت های مهم دوره های آنلاین این است که محدودیت های زمانی که در دوره های حضوری مطرح است را ندارند.
 • منابعی که در دوره های آنلاین به کار میروند کاملا منحصر بفرد و جدید هستند در حالی که در کلاس های حضوری متدها و روش های قدیمی به کار می رود.
 • استفاده از منابع چند رسانه ای: در یادگیری آنلاین، قابلیت استفاده و به کار بردن چند رسانه را خواهید داشت اما این امکان در دوره های حضوری و کلاسی محدود است.

در هر کجا که هستید، زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید

مسئله ای که در دوره آنلاین زبان انگلیسی بسیار به آن دقت شده است و برای آن مناسب است این است که تعداد زیادی از افراد وجود دارند که در کشورهای دیگر هستند و به کلاس های زبان انگلیسی به زبان خودشان دسترسی ندارند. مخصوصا کسانی که زبان انگلیسی را در سطح های پایین شروع می کنند. دوره های آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده است که در هر کشور و هر شهری که هستید به راحتی از متدها و روش های جدید آموزش بهره ببرید. با این روش جبر جغرافیایی از بین رفته و شما نیز می توانید مانند دیگر افراد در شهرهای بزرگ از خدمات جدید و باکیفیت برخوردار شوید.

چکار کنیم؟

انگلیسی را آنلاین یاد بگیر

پیشنهاد ما این است که در دوره های آنلاین ما شرکت کنید. یکی از مزیت هایی که در این دوره ها برای شما فراهم شده است این است که می توانید از خدمات اولیه ی ما به طور رایگان استفاده کنید. اگر چنانچه راضی نبودید از ادامه ی آن صرف نظر کنید. هزینه دو الی سه جلسه ی اول رایگان بوده و در کنار این ها تعدادی فایل و ویدیو آموزشی دیگر نیز برای شما قرار داده شده است. در کلاس های آنلاین این دوره سعی شده است که تمام ویژگی های کلاس های حضوری در کلاسهای مجازی حفظ شود. تمام سوالات و ایرادهای خود را می توانید مانند حضور در کلاس های حضوری، رفع و رجوع کنید. این را در نظر داشته باشید که با دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی هزینه های کلی شما به میزان چشمگیری کاهش می یابد.

یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین تا حدودی برای شما جذاب تر خواهد بود. همانند تماشا کردن فیلمی درگیر فضای کلاس خود خواهید شد. ویدئوهای جذاب و جدید با وضوح صدای بالا و کیفیت تصویر مناسب رضایت شما از یادگیری را افزایش خواهد داد.

دیگر اینکه باید این را هم بدانید در دوره آنلاین آموزش انگلیسی هر چقدر که بخواهید می توانید مباحث را تکرار کنید تا کامل بتوانید آن مطلب را بفهمید. مسئله ای که اغلب سر کلاس های حضوری مورد بی توجهی قرار می گیرد و شما به جواب بسیاری از سوالات و ابهامات خود نمی رسید.

وقت آن رسیده که برای یادگیری زبان انگلیسی اقدامی شایسته و فوری بکنید. این را همیشه بدانید که شروع کردن زبان انگلیسی را حتی به فردا نباید موکول کرد. همین الان وقت آن است که درمورد دوره های مختلف تحقیق کنید و با توجه به هدفی که از یادگیری زبان انگلیسی دارید، مناسب ترین روش را برای خود انتخاب کنید. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی روشی جدید با مزیت های بسیار است که می توانید در کنار دیگر مشغله های خود سریع و اصولی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

 

چپلقوزساز

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

مخاطب کلاس : دانش آموز, دانشجو, کار آفرینان, مهندسین, دکتری, خانم خانه دار, مدیران, مشاغلی که با خارجی ها سر و کار دارند

شروع کلاسها در ابتدای هر ماه

روزهای تشکیل کلاس ها : همه روزه

ساعت کلاس ها از ۹ صبح الی ۸ شب

زمان برگزاری هر کلاس: دو روز در هفته

مدت هر ترم : یک سال

مدت کل دوره : یکسال شامل شش ماه مقدماتی و شش ماه پیشرفته

هزینه ثبت نام : هفت میلیون و پانصد هزار تومان

ظرفیت هر کلاس: ۱۲ نفر

کتاب دوره مقدماتی : کتاب TLPS Primary شامل کتاب درس, گرامر و نکات مکالمه و کتاب شنیداری تالیف استاد خوشه چین

کتاب دوره پیشرفته : کتاب TLPS Advanceشامل کتاب درس و کتاب شنیداری تالیف استاد خوشه چین

مدرس دوره : استاد خوشه چین

موسس آموزشگاه های TLPS

مبتکر آموزش زبان به روش TLPS

ده سال سابقه تدریس زبان

مترجم بین المللی

تالیف کتب زبان در زمینه مکالمه, گرامر, کودکان و آزمون های بین المللی

مدرس زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره های ۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰ تماس حاصل فرمایید.

مکان آموزشگاه: در منزل خودتان یا هر جایی که اینترنت دسترسی دارید, حتی اگر در حرکت هستید با تبلت یا گوشی خود می توانید وارد کلاس شوید.

شرکت در این کلاس ها تا سه جلسه رایگان است.

تجهیزات مورد نیاز:

اتصال به اینترنت پرسرعت ADSL یا Wifi, حداقل با پهنای باند ۵۱۲

یک کامپیوتر, لپ تاپ, تبلت یا گوشی موبایل

یک عدد میکروفن

یک عدد هدفن

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره یکساله آموزش زبان انگلیسی به روش TLPS (وبینار و حضوری)”
You have to agree to the comment policy.