جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

خطاهای رایج زبان انگلیسی ,Common Mistakes in English

Common Mistakes in English

نقد و بررسی :

انتشاراتزبان ملل
مولففیتیکیدز تیموتیوس

توضیحات

خطاهای رایج زبان انگلیسی ,Common Mistakes in English

 

هدف کتاب شناسایی اشتباهات معمول دانش آموزان، کلماتی که اشتباه استفاده کرده اند و چگونه از اشتباهات اجتناب کنند. کتاب حاضر شامل بیش از ۵۵۰ اشتباهات معمول، فهرست و خلاصه نکات دستوری به همراه افعال نامنظم در تمامی اشکال است.

هر چند هیچ کتابی به طور مطلق نمیتواند ادعا کند که تمام اشتباهات متداول زبان انگلیسی را که زبان آموزان زبان انگلیسی مرتکب میشوند،در بر دارد، اما این کتاب واقعاً از این نظر یک استثناء محسوب میشود. بسیاری از گاف هایی که همه ما هر روز در زبان انگلیسی میدهیم، در این کتاب به زبان بسیار ساده شرح داده شده است و میتواند بسیاری از سوء تفاهماتی را که در مورد اغلب کلمات و ترکیبات ربان انگلیسی در ذهنتان نقش بسته است، اصلاح نماید. مثلا اگر می خواهید بدانید که دوکلمه Rob  و Steal حال آنکه هم معنی اند،با هم چه تفاوتی دارند و خیلی از افعال دیگه،مشکلتان با این کتاب برطرف خواهد شد.۵۵۰ نمونه از رایج ترین اشتباهات گرامری و واژگان و غیره که می تواند باعث سردرگمی شما شود در این کتاب آورده شده است.

یادگیریزبان انگلیسیبرای افرادی که زبانشان نزدیک بهانگلیسی نیست، مانند زبان های آسیایی و به ویژه فارسی همواره با مشکلاتی از قبیل رعایت نکردن نحوه ی صحیح قرار گیری ترتیب کلمات، نحوه ی پرسیدن سوالات، استفاده از حروف تعریف معین و نامعین، افعال بی قاعده و چندین اشکال زبانی دیگر می باشد که در این کتاب به آنها مفصلا پرداخته شده است. با خواندن این کتاب قدرت نوشتار و همچنین نحوه ی صحیح گفتار خود را تقویت خواهید کرد و مانند یک امریکایی بومی (Native) قادر به استفاده از زبان انگلیسی خواهید بود.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خطاهای رایج زبان انگلیسی ,Common Mistakes in English”
You have to agree to the comment policy.