جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

پک مقدماتی آموزش زبان با متد تی ال پی اس TLPS Primary Pack

آموزش زبان انگلیسی

نقد و بررسی :

تومان 890,000

توضیحات

 

تفاوت TLPS با روش های دیگر:

نکته اول اگر بخواهم تفاوت TLPS با روش های دیگر را بگویم باید بگویم که، TLPS یک روش که صرفا برای فارسی زبانان تهیه و نوشته شده است.

می دانید که هر زبانی خصوصیات و امتیازات خاص خودش را دارد که در زبان دیگر وجود ندارد؛ و زبان فارسی هم ازاین قاعده مستثنی نیست.

زبان فارسی دارای ساختار گرامری نسبتا ضعیف همراه با استعاره و کنایه های خیلی قوی که در زبانهای دیگر همچنین خصوصیاتی وجود ندارد و متد TLPS برای فارسی زبانان و بر اساس خصوصیات آنها طراحی و نوشته شده است؛ در این روش تلاش شده نکات تاریکی که باعث می شود زبان آموز نتواند براحتی زبان انگلیسی را یاد بگیرد برطرف شود.

 

 

 

نکته دوم این است که در روش های دیگر تلاش شده زبان انگلیسی در قالب مکالمه های عمومی و خاص بین دو نفر یا چند نفر به زبان آموز آموزش داده بشود؛ از زبان آموز خواسته می شود که این مکالمات را حفظ کند و آنها را در صورت نیاز بکار ببرد.

این روش باعث می شود که سواد زبانی دانش آموز به این جملات خاص محدود بشود و چون موضوعات حفظی سریع فراموش می شوند، در نتیجه بعد از مدتی آنها فراموش خواهند شد؛ و به این دلیل دائم می گویند که زبان فرار است و نکته دیگر این است که زبان آموز اگر قادر به صحبت کردن و ساخت جملات متفاوت و گوناگون نیست به این دلیل است که زبان آموزان ایران توانایی صحبت کردن درباره موضوعات مختلف را ندارند.

و به این دلیل که در ایران حتی کسانی که سالهاست کلاس زبان می روند نمی توانند براحتی انگلیسی را صحبت کنند و دائما تپق می زنند. 

اما در متد TLPS تلاش می شود که به زبان آموز آموزش داده شود که چطوری بتواند از کلمات مختلف جملاتی را که نیاز دارد بسازد و بجای حفظ جملات مختلف خودش خالق جملات گوناگون خواهد شد؛ و این باعث می شود که زبان آموز بتواند بعد از مدتی که دایره لغتی و اصطلاخاتی او بیشتر شد، براحتی درباره موضوعات مختلف اظهار نظر و صحبت بکند.

پس شما در این روش بجای حفظ چند جمله و فراموش کردن آنها یاد می گیرید که چطوری جملات متفاوت را بسازید و بکار ببرید.

نکته سوم دوستان و زبان آموزان عزیز مکالمه و گفتگو بین دو یا چند نفر انجام می شود یعنی شما علاوه بر اینکه باید براحتی صحبت بکنید بلکه باید بتوانید وقتی که شخص مخاطب شما هم صحبت می کند، او را بشنوید و درک بکنید، یعنی باید گوش شما هم به زبان انگلیسی کاملا مسلط بشود تا بتواند وقتی که شخصی صحبت می کند خوب بشنود و درک بکند.

متاسفانه در ایران و در روش های دیگر خیلی به این قسمت زبان توجه نمی شود بلکه به نظر من مهمترین بخش زبان هم اول خوب شنیدن و درک کردن است.

اما در متد TLPS بر اساس برنامه خاصی گوش شما برای شنیدن و درک کردن انگلیسی که توسط افراد بومی صحبت می شود تربیت می شود؛ در نتیجه بعد از چند ماه شما براحتی می توانید بشنوید و درک بکنید که یک انگلیسی زبان بومی چه می گوید.

نکته چهارم آموززش لغات و اصطلاحات کاربردی و روتین که توسط مردم عادی صحبت می شود.

می دانید که در روش های دیگر فقط انگلیسی رسمی و کتابی آموزش داده می شود و کاری با انگلیسی که توسط مردم عادی صحبت می شود را ندارند.

حتما شما از دوستان و آشنایان خود شنیده اید که بعد از سال ها زبان آموزی وقتی بخارج سفر کرده اند خیلی راحت نه می توانستند صحبت بکنند و نه راحت بشنوند و درک بکنند.

می دانید چرا؟

چون انگلیسی که آنها یاد گرفته اند بیشتر انگلیسی رسمی و کتابی است و با انگلیسی که توسط مردم عادی صحبت می شود آشنایی ندارند؛ و همچنین گوش آنها خیلی خوب برای شنیدن و درک کردن انگلیسی افراد بومی تربیت نشده است.

اما در متد TLPS  برنامه خاصی برای آموزش لغات و اصطلاحات و همچنین انگلیسی که توسط افراد بومی صحبت می شود، طراحی شده است و شما در دل داستانهای مختلف براحتی انگلیسی افراد بومی و محلی را هم می آموزید.

در پایان شما روزی یک ساعت مشخص را برای زبان احتصاص بدهید و مطئن باشید که با متد TLPS  براحتی زبان انگلیسی را یاد می گیرید.

 

 نمونه از ویدئوهای آموزشی دکتر خوشه چین

 

 

مجموعه پرایمری: Primary course 

 

مجموعه primary برای افرادی طراحی شده که زبان انها ضعیف و می خواهند زبان انگلیسی را از پایه بیاموزند و با به پایان رساندن این مجموعه و یادگیری و بکارگیری مطالب آن زبان اموز می تواند براحتی زبان انگلیسی را صحبت کند، سفر برود و تفریح بکنید و قادر باشد براحتی بتواند گلیم خودش را از آب بکشد، اما برای اینکه بطور کامل به زبان مسلط شود به شکلی که بخواهد درباره هر موضوعی بحث کند، فیلم و خبر را درک کند، مقالات مختلف و کتابهای انگلیسی را بخواند و درک بکند و در نهایت در آزمونهای تافل و آیلتش شرکت بکند باید مجموعه Advanced هم تهیه بکند و به مجموعه advanced هم مسلط شود.

مجموعه primary کاملا تصویری که استاد خوشه چین با ساده ترین شکل ممکن زبان انگلیسی را از ABCD … شروع به تدریس می کند و شما پله پله با انگلیسی واقعی آشنا می شوید. شما در این مجموعه یاد می گیرید چطوری باید از کلمات جملات متنوع ساخت؛ شما با ساختار جمله انگلیسی آشنا می شوید، در نتیجه لازم نیست فارسی فکر کنید و انگلیسی صحبت کنید، در این مجموعه شما براحتی در پایان قادر خواهید شد جملات مختلف خودتان بسازید و بکار ببرید در نتیجه براحتی شروع می کنید به صحبت کردن.

 

بخش اول  بخش جواب تمرین های مختلف در کتاب و بخش Teaching یا آموزش است.

بخش دوم آموزش داستانهای مختلف در کتاب practicing ، در این بخش داستانهای مختلفی برای شما انتخاب شده که این داستانها پر از لغت، اصطلاح و Slangهای مختلف است، این داستانها به شما آموزش داده می شود، شما علاوه بر تکرار و تمرین مطالب و موضاعات مختلف در کتاب teaching و تسلط به آنها می توانید لغات و اصطلاحات کاربردی مختلف یاد بگیرید و بکار ببرید.

بخش سوم  شامل فایل های مختلف صوتی افراد بومی که این فایل ها به شما آموزش داده می شود تا شما با انگلیسی که توسط افراد بومی صحبت می شود آشنا بشوید و این کار در نهایت منجر به این می شود که شما بتوانید با افراد بومی ارتباط برقرار بکنید و در صورت استمرار در نهایت بتوانید فیلم و خبر را درک بکنید.

 

دریافت محصول

این محصول بصورت دانلودی است و پس از پرداخت دسترسی شما به آن باز می شود. این مجموعه شامل ۲۵ فایل تصویری و ۱۵ فایل صوتی می باشد.

 

ملزومات استفاده

پیشنیاز ندارد

 مخاطبان محصول

دانشجویان, دانش آموزان, مدرسین زبان, مهندسین, دکتری, خانم های خانه دار, کارافرین ها, مدیران

پشتیبانی یک ساله

این محصول شامل یک سال پشتیبانی آنلاین از طریق تلگرام و یا سایر پیام رسان ها می باشد بطوری که همه روزه می توانید سئولات خود را از استاد خوشه چین بپرسید و حداکثر تا ساعت ۸ شب جواب خود را دریافت کنید.

ضمانت محصول

 

اموزش زبان در کرج

لیست ویدئو های

۲۵ فایل ویدئویی در این پکیج موجود می باشد که لیست آنها به شرح زیر است:

Letters-1
Words-2
nouns of combination The-3
nouns of use The-4
Pronouns-5
Sentences-6
Subject-7
Verb-8
form Present-9
form Past-10
Verbing-11
Objects-12
verb object Tow-13
tense present Simple-14
be To-15
want of use The-16
have of use The-17
to have of use The-18
like would of use The-19
words Question of usage The-20
tense past Simple-21
tense past Habitual-22
tense future Simple-23
to going be with Future-24
Adjectives-25

سوالات متداول

 

در صورت خریداری محصول, چه مدت طول می کشد محصول به دستم برسد؟

محصول دانلودی است و بعد از پرداخت دسترسی شما به آن باز می شود.

در صورتی که سوالی در مورد پکیج دارید می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۵۵۳۷۱۱ بپرسید و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پک مقدماتی آموزش زبان با متد تی ال پی اس TLPS Primary Pack”
You have to agree to the comment policy.