جهت اطلاع از کلاسهای آنلاین و محصولات آموزشی می توانید با شماره واتس اپ 09121772395 تماس بگیرید.

تی ال پی اس, TLPS آموزش زبان انگلیسی

تی ال پی اس, TLPS  چیست؟     

در ابتدا باید خدمت شما عرض بکنم که، TLPS  مجموعه ای از تکنیک ها و تاکتیک هایی است که زبان آموز می تواند با یادگیری، تکرار و تمرین آنها و تسلط به این تکنیک ها و تاکتیک ها در کمتر از یکسال زبان انگلیسی را به راحتی یاد بگیرید و مثل یک انگلیسی زبان، انگلیسی را صحبت بکند؛ فیلم و خبر را درک بکند و همچنین قادر باشد، روزنامه ها و کتاب های انگلیسی را بخواند و درک بکند و به دوستانش در سراسر جهان به راحتی ارتباط برقرار بکند.

مجموعه TLPS شامل سه بسته ی آموزشی  می باشد.

 

بسته ی اول : TLPS For Mother and Child

زبان آموزان عزیز سن طلایی برای یادگیری تمام مهارتها از قبیل موسیقی، ورزش و زبان دوم بین سنین دو تا هفت سالگی است که متاسفانه در جامعه ایران برای این سنین بجز بردن به مهد های کودک برنامه خاصی وجود ندارد.

با توجه بین این موضوع و اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمام افراد جامعه من برای اولین بار در ایران و حتی در جهان به این فکر افتادم تا مجموعه ای را تهیه کنم که این مجموعه بتواند ابتدا زبان را به مادر آموزش بدهد و سپس مادر با حوصله و صبر فراوان آن را به فرزند خود منتقل نماید؛ نتیجه چندین سال مطالعه و پژوهش مجموعه TLPS For Mother and Child شد.

این مجموعه شامل چهار کتاب  کاملا تصویری جذاب و حدود پانزده  دی وی دی است که دی وی دی ها هم بصورت صوتی  وهم فیلم های آموزشی هستند؛ ما بعد از تست های اولیه با اطمینان می گویم که یک مادر علاقمند می تواند، تا سن هفت سالگی فرزندش، هم خودش زبان را کامل یاد بگیرید و هم به فرزندش زبان انگلیسی را بطور کامل و با لهجه صحیح آموزش بدهد.

 

بسته ی دوم : یا Primary TLPS

این مجموعه برای افراد مبتدی طراحی شده است؛  این مجموعه دارای دو کتاب که شامل سه بخش است، ۱) بخش آموزش زبان انگلیسی ۲) بخش آموزش گوش برای تسلط به درک فیلم و خبر و ۳) بخش تمرین

 

کتاب اول یا Teaching Book:

در این کتاب زبان انگلیسی از سطح پایه تا سطح پیشرفته به شما آموزش داده می شود، برای درک کامل مطالب آموزشی موجود در کتاب ،  این کتاب با بیانی سلیس و شیوا توسط استاد خوشه چین تدریس و ضبط شده و شما می توانید بطور همزمان هم گوش بدهید و هم به کتاب نگاه بکنید تا بتوانید به مبانی زبان انگلیسی بطور کامل مسلط بشوید.

بعد از یادگیری موضوعات مختلف در کتاب Teaching Book   برای افزایش تسلط شما به مطالب یادگرفته شده، کتاب Practicing  برای شما طراحی شده است.

 

کتاب  دوم یا  Practicing book  :

در این کتاب برای شما تمرین های مختلفی از مطالب آموزش داده شده گنجانده شده است؛ در ابتدا شما تمرینات مختلف رو ابتدا انجام می دهید و در ادامه برای اطمینان از درستی انجام تکالیف، به سی دی های صوتی مربوط به آنها گوش می دهید، و اشکال های خودتان را برطرف می کنید و سپس در ادامه به آنها انقدر گوش می دهید که بطور کامل به آنها مسلط بشوید؛ و ضمن اطمینان از درستی انجام تکالیف به تلفظ صحیح جملات و کلمات مختلف هم  آشنا می شوید.

در ادامه ی این کتاب برای شما داستانهای مختلفی گنجانده شده که شما ابتدا به صدای گوینده گوش می دهید تا به تلفظ دقیق آنها آشنا بشوید و سپس به آنالیز داستان گوش خواهید کرد تا به مفهوم فارسی لغات و اصطلاحات گوناگون موجود در داستان مسلط بشوید و در ادامه آنقدر به داستان گوش می کنید تا به داستان به شکلی مسلط بشوید که بتواند داستان را برای افراد دیگری براحتی تعریف بکنید.

بعد از این مرحله به سوالات مختلف مربوط به داستان ابتدا خودتان جواب می دهید و سپس جوابهای خودتان را با جوابهای ما در فایل صوتی مقایسه می کنید و اشکالها و ایرادات خودتان را برطرف می کنید و بعد از شما می خواهیم که به سوالات و پاسخ ها آنقدر گوش بدهید و تکرار و تمرین بکنید تا به سوالهای متفاوت و نحوه ی پرسیدن آنها در زبان انگلیسی و نحوه ی پاسخ دادن به آنها بطور کامل مسلط بشوید.

 

کتاب سوم  یا Listening book  :

این کتاب برای آموزش گوش به منظورشنیدن و درک کردن انگلیسی بومی طراحی شده است.

در این کتاب ابتدا از شما می خواهیم به یک فایل صوتی بومی چندین بار با دقت گوش کنید، و سپس برای درک بهتر از شما دعوت می کنیم تا به آنالیز فایل صوتی گوش کنید.

در اینجا برای شما جملات مختلف و نحوه تلفظ جملات و کلمات گوناگون آنالیز می شود و از شما خواسته می شود تا آنها را با دقت تکرار و تمرین کنید، این کار باعث می شود تا شما به لهجه افراد بومی مسلط بشوید و در نتیجه بتوانید هم شبیه به آنها صحبت بکنید و هم یواش یواش قادر به درک فیلم و خبر بشوید.

زبان آموزان عزیز توجه داشته باشید که درPrimary TLPS بیشتر روی انگلیسی عمومی تمرکز می شود تا شما بعد از تمام کردن این مجموعه قادر باشید زبان انگلیسی را صحبت بکنید و هر جا که خواستید براحتی سفر بکنید؛ اما اگر نیاز دارید که به زبان انگلیسی بطور کامل مسلط بشوید بایستی بسته سوم آموزش زبان با عنوان       Advanced TLPS را هم تهیه کنید، که بعد از تمام کردن این مجموعه شما بطور کامل به زبان انگلیسی مسلط خواهید شد و می توانید برای آزمونهای TOFELو IELTS هم اقدام بکنید.

تی ال پی اس

تی ال پی اس